Spokojené zákaznice: NightBurn EXTREME opravdu funguje!

Máte problémy se spánkem? A i když si dostatečně odpočinete, budíte se unavení?

Nejste sami!

image

Kromě nekvalitního nočního odpočinku mají lidé na celém světě také tendenci jíst večer příliš mnoho, zvláště touží po nezdravém jídle a udělali by cokoliv, aby mohli rychleji usnout a užít si kvalitní spánek.

Čtěte dále a zjistěte, který doplněk stravy Slimmium pomohl našim zákazníkům dobře se vyspat a přitom zhubnout!

Lenka, Česká republika

image

Lenka bývala se svou váhou spokojená, dokud se těhotenství nepodepsalo na její postavě, což mělo za následek nedostatek sebevědomí a neustálou únavu. Lenka se na doporučení kamarádky rozhodla vyzkoušet NightBurn EXTREME a byla ohromena výsledky, které viděla již zhruba po týdnu používání.

„Všimla jsem si, že mi oblečení bylo větší, a když jsem si stoupla na váhu, byla jsem příjemně překvapená. Ukázalo se, že jsem zhubla 6 kg!“* Lenka zaznamenala pokles chuti k jídlu, zlepšila se jí nálada a nyní je hrdá na to, čeho dosáhla.

image

Alma, Slovinsko

image

Dalším úspěšným příběhem je Alma, která si stejně jako Lenka mezi povinnostmi a miminkem, nedokázala najít čas pro sebe: „Prostě jsem neměla čas na sebe, abych se ujistila, že jím zdravě, natož čas na cvičení. Pořád jsem přibírala na váze.“

Naštěstí Alma překonala nejstresovější období ve svém životě pomocí NightBurn. Každý večer před spaním si dala skleničku našeho lahodného nápoje na spalování tuků a velmi brzy se začala probouzet s mnohem větší energií a nastartovaným metabolismem.

S mírným cvičením, hydratací, ale bez přísné diety je Alma s výsledky nadmíru spokojená a NightBurn by doporučila všem s podobnými problémy, zejména mladým maminkám.

Sandra, Dánsko

image

Sandra popisuje svůj tvar těla jako štíhlý, ale nebylo tomu tak vždy. Mívala o 20 kilo více, ale dokázala to shodit změnou stravy, tréninkem a NightBurn EXTREME.

„První, čeho jsem si všimla, bylo zlepšení spánku. Pak jsem si všimla, že chuť na večerní dobroty je pryč. Jsem si docela jistá, že NightBurn hrál důležitou roli v mém hubnutí.“

Díky produktu se Sandra stala štíhlejší a daleko energičtější. Vypadá a cítí se mnohem lépe.

Vesna, Chorvatsko

image

Dalším důkazem, že NightBurn dělá zázraky, je 38letá Vesna z Chorvatska, která si produkt objednala, když si všimla, že lockdown během pandemie (a její obvyklý hlad v pozdních hodinách) má za následek přibírání na váze.

„Už po 2 dnech* jsem začala hubnout, i když jsem jedla pořád stejně. Váha začala ukazovat méně a to jsem se kvůli nové situaci stále nehýbala a byl jsem většinou před lednicí. To mě nadchlo, a tak tento produkt nadále používám.“

Stejně jako ostatní zákaznice, i Vesna považuje NightBurn EXTREME za ideální, protože si jej vezmete večer a funguje přes noc, aniž by rušil váš spánek.

NightBurn EXTREME – efekt 4 v 1

Je překvapivé, ale je to tak, že během spánku můžete shodit kila. Čím více a lépe spíme, tím více tuku spálíme, takže je klíčové zlepšit spánek a NightBurn přesně to dělá.

Díky vynikající kombinaci ve vodě rozpustné vlákniny, extraktu z Garcinie kambodžské a vitamínu B6 se nápoj může pochlubit účinkem 4 v 1 na noční spalování tuků:

  • Podporuje spalování tuků

Je více pravděpodobné, že budete jíst svačiny s nižší kalorickou hodnotou a budete spalovat tuk mnohem rychleji, pokud jste plně odpočatí.

  • Pomáhá regenerovat játra

Pokud jsou játra přetížená, může to vést k minimalizaci rychlosti spalování tuků.

  • Podporuje hubnutí

NightBurn podporuje vaše střeva a trávení tím, že tzv. krmí dobré bakterie.

  • Zlepšuje spánek

Lepší kvalita spánku pomáhá kontrolovat večerní hlad a hubnutí.

*Účinky produktu se mohou mezi jednotlivci lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše produkty nejsou určeny k prevenci, léčbě nebo vyléčení jakékoli nemoci nebo vážného onemocnění. Je důležité udržovat vyváženou stravu a zdravý životní styl.