Nikola: „Lituji, že jsem produkty od SlimJOY neobjevila dříve!“

„Jmenuji se Nikola a je mi 30 let. Myslím, že moje tělo je spíše vice na pohled mužské než ženské. Mám širší ramena a hrudník, boky a nohy mám štíhlejší. Nejvíce tuku se mi však usazuje na břiše.”

„Pracuji jako zdravotní sestra v domově pro seniory, takže můj pracovní den vyžaduje hodně úsilí – fyzického i duševního. Pracuji ve směném provozu na 12hodinové směny. Stres a starosti v práci, nepravidelná jídla, lenošení u televize a přejídání se nezdravým jídlem byly klíčové faktory, které mě stáhly na zcestí.”

„Po práci jsem nevěděla, kam dřív skočit a nemohla jsem se dočkat, až se dostanu konečně domů, uvelebím se do křesla a pustím si v televizi svůj oblíbený seriál. Nedokázala jsem se omezit v jídle. Na vině nebyly jenom špatné stravovací návyky, ale i méně pohybu.”

Špatné stravovací návyky a rezignace na cvičení

„Vždy jsem měla více kulatou postavu, ale v mém životě byla i období, kdy jsem byla štíhlá. Toho posledního jsem dosáhla hlavně pravidelnou a zdravou stravou a cvičení bylo víceméně součástí mého životního stylu. Po ukončení studia se to spolu s prvním zaměstnáním začalo měnit ve špatné stravovací návyky a nepravidelný pohyb.”

„Dalším problém u mě byl, že ráda vařím a ještě raději jím. A když jsem vařila, tak jsem samozřejmě i hodně jedla. Ládovala jsem se pořád a neměla snad žádné hranice. U jídla jsem zažívala doslova pocit blaha. Hltala jsem doslova vše, co bylo k mání a jídlo už jsem si ani moc nevychutnávala. Nakupovala jsem toho hromady a tloustla dál.”

Velikost oblečení se měsíc od měsíce zvětšovala

„Při procházení starých fotografií si uvědomuji, jak zrcadlo klame náš zrak. Byla jsem štíhlá, ale pořád jsem si připadala tlustá. A když už jsem se skutečně projedla k nadváze, mávla jsem nad tím rukou. Myslela jsem si, že pár kilo navíc není tak strašné.”

„Najednou mi váha ukázala 80 kilo* a velikost mého oblečení byla 40*, což byl pro mě doslova šok! Začala jsem značně panikařit a cítila jsem se dost mizerně. Ze svého těla jsem byla naprosto zoufalá.”

„Naštěstí jsem neměla žádné zdravotní potíže, ale nepříjemné pocity ano. Postupem času mi začal vadit pohled do zrcadla a to že moje oblíbené kousky oblečení už mi nepadnou. Při pohledu do svého šatníku jsem také nebyla zrovna nadšená, některé kousky mi byly už malé, jiné naopak na mě praskaly doslova ve švech.”

Přišel čas na změnu!

„Tehdy jsem se opravdu naštvala a začala si uvědomovat, že takto to není rozhodně v pořádku a musím začít se sebou něco dělat.”

„Produkty SlimJOY jsem našla úplnou náhodou, uviděla jsem reklamu na Facebooku a zaujalo mě to. Řekla jsem si, že alespoň produkt zkusím, protože cena byla pro mě přijatelná. Nechtěla jsem vyhodit peníze za nějaké „osvědčené diety“. Přesvědčilo mě hlavně snadné použití a praktické balení produktů, které si můžu dát třeba i do kabelky a vzít si je kamkoliv s sebou.”

„Rozhodla jsem se pro NightBurn EXTREME, který mě přesvědčil k nákupu dalších produktů už po 1 měsíci. Před 1 rokem jsem si tedy objednala svůj první čaj na detoxikaci těla Live & Slim a od té doby je to můj nejlepší přítel! Také jsem měsíc užívala nápoj ToxBurn, který už není k dispozici, a pak jsem se rozhodla vyzkoušet Slimmiccino, což je ta nejchutnější káva, kterou jsem kdy pila. Později jsem přidala ještě L-Carnitine Pure 500.

„Již po prvním měsíci užívání jsem se cítila mnohem lépe! Během dne jsem se cítila méně unavená, zlepšilo se mi trávení a také jsem začal pozorovat změny na svém těle.”

„Kila navíc zmizela a moje tělo se začalo měnit. Shodila jsem až 13 kg *! Moje kalhoty mi začly být v pase brzy volné a nadýmání zmizelo. Když jsem si v obchodě mohla zase koupit oblečení menší velikosti, měla jsem obrovskou radost!”

„Díky produktům od SlimJOY se cítím skvěle ve své kůži!”

„Nyní jsem v období, kdy si uvědomuji důležitost zdravé a vyvážené stravy. Znovu sportuji a moje sebevědomí se pomalu vrací. V tuto chvíli jsem se svým vzhledem a váhou opravdu spokojená.”

„Přála bych si, abych tyto produkty objevila dříve. Je úžasné, jak se nálada člověka změní, když si začne všímat pozitivních změn. Díky produktům od SlimJOY a i změně životního stylu se dnes cítím ve své kůži skvěle!”

„Produkty SlimJOY jsou kvalitní doplňky a určitě bych je doporučila všem, co se snaží zbavit nadváhy, potřebují nastartovat správný detox těla a zrychlit metabolismus.”

*Výsledky se mohou u každého člověka lišit. Při snaze zhubnout je důležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl..

Produkty pro vás

ZEŠTÍHLUJÍCÍ ČAJ
-74%
Speciální cena 93 Kč Běžná cena 351 Kč
Zobrazit produkt
SPALOVAČ TUKU
-50%
Speciální cena 549 Kč Běžná cena 1 098 Kč
Zobrazit produkt