Petra: „Postavu svých snů jsem získala už za měsíc”

Znáte ten příběh o housence, která se promění v krásného motýla? Tak to přesně zažila i Petra, uživatelka produktů Slimmium, která se rozhodla zaměřit na celkové zeštíhlení postavy. Vyprávěla nám o své proměně, kterou začala ještě před létem:

image

„Před 1 měsícem jsem dostala příležitost vyzkoušet produkty Slimmium. Jelikož se začalo blížit léto, a já se pomalu začala vracet ke sportování, i proto byla tato nabídka pro mě skvělým podnětem, abych výrobky zařadila do své každodenní rutiny.”

Sbohem přebytečný tuku na zadku! 

Řekla nám, že ví, že neexistuje žádný zázračný nápoj, který by dokázal ze dne na den vyformovat tělo, proto svoji cestu za proměnou vzala vážně.

„Tento měsíc jsem cvičila alespoň třikrát týdně a změnila jsem způsob stravování. Kromě toho jsem používala produkty Slimmium, které mi pomáhaly spalovat přebytečný tuk na hýždích a stehnech. Měla jsem také mnohem menší návaly hladu a chutě na sladké.”

Petra neměla hodně kilo navíc, ale víme, že právě těch posledních pár kil bývá nejtěžší shodit. Přesto měla reálné a jasné cíle: „Dostávala jsem komentáře stylu: Na co potřebuji zhubnout? Nezaměřila jsem se na hubnutí, mým cílem bylo odstranit tuk na zadku a stehnech, a to se mi podařilo během jednoho měsíce.”

Obvod menší o 6 cm!

A zde jsou konečné výsledky její kompletní přeměny:

image

„Za měsíc jsem zhubla 5 cm ze stehen, 6 cm ze zadku a 5 cm kolem břicha. Pokud máme cíl a dodržujeme disciplínu, každý může získat postavu svých snů.”

Co pomohlo Petře?

Samozřejmě, produkty Slimmium. Petra má nejraději Slimmiccino, lahodnou kávu na hubnutí, která se velmi snadno připravuje a hned ráno dodá energii, pomáhá spalovat tuky a snižuje chuť na jídlo. Nyní k dispozici ve speciální nabídce.

Svěřila se nám, že na ni zapůsobily i další dva produkty: „L-Carnitine Pure, který jsem užívala před tréninkem a po kterém jsem se pořádně zapotila, a Shake'n'Shape s obsahem bílkovin, ze kterého jsem si připravila božskou zmrzlinu a proteinovou omeletu.”

L-Carnitine Pure 500 spaluje přebytečný tuk, obsahuje nejčistším L-karnitin na trhu. Získejte ho se speciální slevou zde »

Shake'n'Shape je lahodný proteinový koktejl s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, nyní ve speciální nabídce »

Petra ocenila zejména to, že po používání produktů Slimmium už nebyla nafouknutá. „Během období korony jsem měla velmi nafouknuté břicho a používání těchto výrobků nadýmání výrazně snížilo.”

Co pomůže vám?

Hubnutí, fitness, detoxikace nebo odvodnění. Sami se rozhodněte, kde a jak se pustíte do změny. V široké nabídce produktů Slimmium si každý jistě najde svou vlastní verzi cesty k úplné a totální proměně. Podívejte se na naši nabídku doplňků stravy, které podporují hubnutí přirozeným způsobem a objednejte si je ještě dnes za bezkonkurenční ceny!