Riccardo: „Už se před lidmi nestydím!”

Jsme rádi, že se můžeme podělit o další úspěšný příběh... Tentokrát se s námi Riccardo, náš věrný zákazník SlimJOY, podělil o to, jak mu ztráta nadbytečných kilogramů pomohla stát se šťastnějším a sebevědomějším.

Riccardo pracuje jako ochranka a ve volném čase rád běhá v přírodě nebo chodí do kina.

Na otázku o svém tělesném typu se Riccardo označil za ektomorfa. Většina ektomorfů je vysoká, hubená a má svaly s nízkým procentem tělesného tuku.

Ale pokud jde o jeho postavu, nebylo tomu tak vždy: „Moje tělo nebylo vždy úplně normální. Trpěl jsem nadváhou, ale pak jsem se v určitém okamžiku rozhodl změnit svůj život a vrátit se na správnou cestu.“

„Byl jsem nespolečenský, protože jsem se bál, že se mi ostatní budou posmívat.”

Tak jako miliony lidí na celém světě, i Riccardo se někdy cítil uvězněn ve vlastním těle. Něco se mu nezamlouvalo. „Byl jsem velmi nespolečenský, protože jsem se chtěl vyhnout tomu, aby se ostatní posmívali mému vzhledu. Nechodil jsem k moři, protože jsem se bál, co by lidé kolem mě řekli.”

Riccardův vzhled měl na jeho život velký vliv.

Naštěstí při hledání vhodných doplňků stravy narazil na produkty SlimJOY.

První výsledky již po 2 týdnech*

Na začátku své cesty za hubnutím si Riccardo přirozeně nebyl jistý, jestli tyto doplňky přinesou výsledky, které chtěl. Je pravda, že při tak velkém výběru na trhu je opravdu těžké zjistit, které značce důvěřovat.

Když však Riccardo viděl první výsledky již po 2 týdnech*, byl rozhodnut: „Vybral jsem si SlimJOY jako svého průvodce životním stylem!

Chcete vědět, které produkty pomohly Riccardovi zhubnout a udržet si zdravou váhu?

„Vyzkoušel jsem téměř všechny vaše produkty a ty používám dodnes: AquaSlim EXTREME, FatBurn EXTREME, NightBurn EXTREME a AdipoSlim EXTREME**.” Všechny tyto produkty jsou k dispozici také v sadě Sbohem kilogramy!

Tyto nejprodávanější produkty byly vynikající volbou, neboť poskytují účinné hubnutí a zabraňují jojo efektu díky účinným patentovaným složkám.

**Zákazník/ice použil/a starší verzi tohoto produktu. Nyní můžete vyzkoušet novou a vylepšenou verzi!

Pomohli Riccardovi získat plošší břicho, štíhlejší nohy a užší pas (z velikosti 50 na 42!). Říká také, že se mu podařilo zbavit se nadváhy a je nadšený, neboť má celkově mnohem lepší náladu.

„Nejdůležitější změny, které jsem si všiml, je určitě to, že mám nyní méně tuku po celém těle.”

„Moje tělo omládlo”

Důvodem, proč Riccardo dosáhl tak úžasných výsledků, je to, že tento balíček 4 produktů pomáhá spalovat o 24 %* více tuku, zabraňuje hromadění tuku v těle a vyplavuje z těla až třetinu přebytečné vody.

Studie potvrdily, že užívání těchto produktů může snížit obvod pasu a boků, což může potvrdit i Riccardo.

„Už se před lidmi nestydím!”

Vždy nás zajímá, jak snížení nadváhy a zlepšení kondice ovlivňuje celkovou pohodu.

Riccardo se cítí skvěle: „Na pláž chodím s úsměvem, nosím trička a neskrývám své tělo. Zkrátka, už se před lidmi nestydím! Produkty SlimJOY opravdu fungují, jsou vyzkoušeny a testovány!“

Vyzkoušejte sadu SlimJOY Sbohem kilogramy! a získejte tělo, sebevědomí a život, který si zasloužíte.

*Výsledky se mohou u každého člověka lišit. Při snaze zhubnout je důležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

Produkty pro vás

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ
-62%
Speciální cena 495 Kč Běžná cena 1 290 Kč
Zobrazit produkt