Romane: „Už po jednom týdnu jsem se cítila lépe!"

Čtyřiadvacetiletá Romane je učitelka, ale ve volném čase ráda tráví čas na sociálních sítích, chodí na procházky, sportuje, ale nejraději tráví čas se svou rodinou.

image

„S váhou jsem měla problémy už jako malá holčička. Velmi jsem tím trpěla, zejména jako teenagerka, protože jsem nemohla držet krok s módou, protože jsem měla nadváhu. Nemohla jsem se obléct tak, jak jsem chtěla, bylo to opravdu obtížné!”

Romane měla dlouho problémy se sebevědomím a vždy, když se jí podařilo zhubnout nějaké to kilo, brzy ho zase nabrala zpátky. „Nelíbilo se mi mé tělo, ale když se mi podařilo zhubnout, velmi rychle jsem opět přibrala…”

Romane zhubla 6 kg* za 6 týdnů s programem Slimmium!

„Program od Slimmium se mi moc líbí, produkty jsou skvělé!“ Romane říká, že se obávala, jak budou některé produkty chutnat: „Byla jsem příjemně překvapená, protože chutnají velmi dobře! Moje oblíbené jsou AquaSlim EXTREME a FatBurn EXTREME.“

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Romane byla překvapená účinky produktů a jejich výsledky

„Už na konci prvního týdne* jsem se cítila lépe, méně nafouknutá a s větším množstvím energie. Byla jsem opravdu šťastná, protože výsledky byly opravdu rychlé a překvapivé.“ Všichni lidé kolem ní si také všimli, že zhubla a že se jí zmenšilo břicho.

„Produkty Slimmium bych ráda doporučila všem! Myslím si, že jsou to opravdu dobré produkty a opravdu fungují.”

Romaneužívala 60denní sadu: Mise vysněná postava

*Účinky produktu se mohou u jednotlivců lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.