Sabina: „Jedna akce vyvolává další akce! – Jak tato věta zcela změnila můj život.“

Dobrý den, moje jméno je Sabina. Je mi 38 let a jsem obchodní poradkyně a majitelka úspěšné společnosti. Před časem jsem však byla obyčejný člověk s nízkým sebevědomím, nespokojená se svým vzhledem a nešťastná. Našla jsem způsob, jak změnit svůj život a nyní se o něj chci podělit i s vámi. Zajímá vás to? Tak čtěte dál...

Razpotje

Už jako dítě jsem byla baculatá a vyrostl ze mě baculatý dospělý člověk. Nikdy jsem neměla žádné sportovní koníčky ani fyzické aktivity. Měla jsem příšerné stravovací návyky. Byla jsem líná vařit a vůbec jsem si neuvědomovala, jak je zdravá strava důležitá.

Většinu večerů jsem donekonečna projížděla sociální sítě a obdivovala všechny ty krásné a úspěšné ženy, které jsem viděla – herečky, modelky, ženy s dokonalým tělem a pletí a taky dokonalou kariérou. Asi vám nemusím říkat, že jsem si připadala ošklivá, tlustá a nešťastná. Chtěla jsem změnu, ale nevěděla jsem, kde začít. 

Dopravní zácpa, která dala věci do pohybu...

Jednoho dne jsem cestou domů z dalšího příšerného dne v práci, kterou jsem nenáviděla, uvízla v zácpě. Abych si zkrátila čas, snažila jsem se v rádiu najít nějakou dobrou hudbu, ale nakonec jsem si vybrala podcast.

Okamžitě mě zaujalo, když jsem slyšela moderátora mluvit o způsobu myšlení, motivaci a o tom, jak získat to, co chcete. Přimělo mě to přemýšlet o tom, co opravdu chci já. Cítit se lépe, zhubnout, cítit se sebevědoměji, být šťastnější a začít kariéru, která by mě bavila... Stejně jako všechny ty úspěšné ženy, které jsem sledovala na internetu. Ale JAK? Takový život mi vždycky připadal tak vzdálený.

Motto této akce

Když jsem to všechno zpracovávala, moderátor řekl něco, co mělo změnit můj život: „Jedna akce vyvolává další akce! Nezáleží na tom, co je vaším cílem, začněte něco dělat a pracujte na dosažení vašeho snu. Každý malý krok povede k dalším krokům a to může být skvělým zdrojem motivace k dalšímu postupu!“

A víte co? Přesně to jsem potřebovala slyšet. Někomu se to může zdát malé nebo bezvýznamné, ale pro mě to byl spouštěč. Když jsem se po několika frustrujících hodinách strávených v zácpě vrátila domů, rozhodla jsem se tento přístup vyzkoušet. Místo toho, abych ležela na gauči a dívala se na televizi, hledala jsem na internetu rady ohledně sebevědomí a hubnutí.

Vím, že se vypadá jako směšná maličkost, ale věřte nebo ne, fungovalo to! Našla jsem spoustu zajímavých informací, článků a motivačních příspěvků. Proto jsem se nakonec odhodlala k dalšímu kroku. A pak dalšímu a dalšímu a dalšímu – ke změně, kterou jsem tak zoufale potřebovala. 

Co jsem se na této cestě naučila?

Věděli jste, že abyste zhubli, nemusíte hladovět, jíst jen saláty nebo každý den běhat 10 km? Může to být mnohem jednodušší. Jak? No přece pomocí ROVNOVÁHY a DŮSLEDNOSTI.

Co mám na mysli, když říkám „ROVNOVÁHA“? No, je to docela jednoduché: příliš mnoho čehokoli nedělá dobrotu. Vždycky jsem si myslela, že abych získala vysněnou postavu, budu se muset vzdát všeho, co mám ráda. Asijské kuchyně, hamburgerů, čokolády, vína...

Co kdybych vám řekla, že můžete jíst a pít co chcete, a přesto můžete zhubnout a cítít se lépe? Jak jsem řekla, jde především o to vytvořit si rovnováhu a stravovací návyky, které dokážete dlouhodobě a důsledně dodržovat.

Zapomeňte na dodržování jedné příšné diety za druhou – ananasovou dietu, kávovou dietu, keto dietu a kdoví, jaké další ještě existují. Možná, že přinesou krátkodobé výsledky, ale pravděpodobně přiberete všechnu váhu zpět a ještě něco navíc. Obáváný jojo efekt je zkázou většiny pokusů o hubnutí...

Jaká je alternativa?

Začněte pomalu, malými krůčky. K snídani snězte místo dvou krajíčků chleba jen jeden a přidejte pár kousků ovoce, abyste se zasytili. Při obědě vyměňte část brambor na talíři za jinou zeleninu. Vynechejte sklenku vína, kterou si obvykle dáváte u večeře a dejte si místo ní šálek bylinkového čaje. Místo výtahu choďte po schodech  a nebo ještě lépe, vystupte z autobusu o zastávku dříve a zbytek cesty dojděte pěšky. 

Můžu vám zaručit, že když začnete s těmito malými kroky, uvidíte a pocítíte rozdíl. To vám bude zdrojem motivace k pokračování a dokonce i k dalšímu postupu. Jednodušší už to nebude! 

Sama jsem tento přístup vyzkoušela a hádejte co? Zjistila jsem, že s každým dnem jím lépe a lépe. Objevila jsem nové recepty a chutná jídla, o kterých jsem ani nevěděla, že existují. Stále jsem si mohla s mírou vychutnávat pizzu, pivo a čokoládu, aniž bych se cítila provinile. Vyvažovala jsem potraviny, které mi prospívaly, se svými „neřestmi“. A co je nejdůležitější, zůstávala jsem DŮSLEDNÁ.

Má to ale jeden háček

Moje nová zdravá rutina brzy přinesla výsledky: trochu jsem zhubla, zlepšilo se mé trávení a neměla jsem potřebu neustále svačit. A to všechno proto, že jsem si připravovala kvalitnější pokrmy! Brzy jsem se cítila dostatečně motivovaná, abych udělala další krok a začala cvičit. Začala jsem pravidelně běhat a několikrát týdně chodit do posilovny. 

Brzy jsem se ale dostala do mrtvého bodu, což pravděpodobně znáte, pokud jste se někdy pokoušeli zhubnout. Zpočátku má váha tendenci klesat rychle, ale nakonec se dostanete do bodu, kdy to, co jste dělali na začátku už nestačí. 

Věděla jsem, že potřebuji něco, co mi pomůže dostat se na další úroveň a pokračovat...

Spalovač tuku, který mi pomohl uvolnit vnitřní sílu

Když jsem začala častěji cvičit, zjistila jsem, že mám často problémy s energií. Věděla jsem, že to je hlavní překážkou mého pokroku. Můj bratr, sportovní nadšenec, mi doporučil, abych před tréninkem vyzkoušela spalovač tuků. Vyzkoušela jsem jím doporučený gel a byl super účinný – cítila jsem se naprosto nezastavitelně a na své obvyklé trase jsem běhala mnohem rychleji. 

Ale řeknu vám, že byl taky naprosto nechutný. Už jen jeho vůně byla dost příšerná na to, aby se mi udělalo špatně. Věděla jsem, že musí existovat něco lepšího a naštěstí jsem to po důkladném hledání našla. Produkt, který byl ještě účinnější a chutnal úžasně: Slimmium FatBurn XXL.  

Užívám ho už nějakou dobu a jeho účinek se mi opravdu líbí. Díky silné kombinaci složek na přírodní bázi se více potíte, máte více energie a pomáhá vám dosahovat lepších výsledků. Jinými slovy: umožňuje vám rychleji spálit nežádoucí tukové zásoby. Snadno se užívá a je dodáván ve formě prášku, který smícháte s vodou a připravíte si lahodný nápoj s příchutí manga.

Pamatujete si, jak jedna akce vyvolává další? Představte si, čeho všeho byste mohli dosáhnout, kdyby byl každý váš krok plně optimalizován! Pokud jde o optimalizaci spalování tuků, nic nefuguje tak dobře jak FatBurn XXL. Pomáhá mi cítít se nabitá energií, takže se můžu cvičení věnovat déle a po cvičení se mnohem rychleji zotavím, díky čemuž je mnohem snažší pokračovat!

A moje výsledky?

S pomocí Slimmium a FatBurn XXL jsem konečně překonala překážku, která mi bránila v hubnutí a zhubla dalších 10* kg! Byl to skvělý pocit dosáhnout cílů, které jsem si stanovila a konečně vidět výsledky, které jsem si tak zoufale přála. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala, abych si udržela motivaci a držela se svých nových zdravých návyků!

I když je FatBurn XXL můj nejoblíbenější, vyzkoušela jsem od té doby několik dalších produktů Slimmium a zamilovala jsem si je: produkty, které vás podpoří, ať už jste na cestě za hubnutím kdekoli. A to vše na bázi mimořádně účinných přírodních složek. Vřele doporučuji je vyzkoušet!

Konečně mám postavu, po které jsem vždycky toužila, cítím se sebevědomější a konečně jsem našla odvahu k dalším změnám ve svém životě – včetně nové kariéry, díky níž se cítím mnohem šťastnější a spokojenější. Akce vyvolává akci – a já jsem toho důkazem! 

Chcete se s námi podělit o svůj úspěšný příběh? Slimmium na něj netrpělivě čeká na info@slimjoy.cz.

*Účinky používání výrobku se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Naše výrobky nejsou určeny k prevenci nebo léčbě jakéhokoli onemocnění nebo závažného stavu.

Produkty pro vás

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ
-69%
Speciální cena 869 Kč Běžná cena 2 810 Kč
Zobrazit produkt
RYCHLÉ VÝSLEDKY
-51%
Speciální cena 960 Kč Běžná cena 1 946 Kč
Zobrazit produkt