Seznamte se s vítězkou 28denní hubnoucí výzvy, Victorií!

Victoria se zúčastnila 28denní výzvy Slimmium a vyhrála! Zhubla celkem 13,6 kg* a svým příběhem nás všechny ve Slimmium inspirovala. Nyní se o něj dělíme s vámi, přesně tak, jak nám ho vyprávěla.

image

„Se správnými doplňky stravy a odhodláním může uspět každý“

Je mi 39 let, mezi mé koníčky patří zahrada, cestování, péče o zachráněná zvířata a četba. V hubnutí mě vždy brzdily hormonální problémy. Cítila jsem se provinile kvůli své velké velikosti oblečení a chtěla jsem si začít užívat nošení vypasovanějších stylů, jako to mohou dělat jiné ženy. 

Rozhodla jsem se, že se opravdu musím pokusit zhubnout, protože jsem se nejen necítila dobře ve své kůži, ale bylo mi doporučeno, že hubnutí prospěje mému celkovému zdraví. 

Neustále jsem slýchala, že čím jsme starší, tím hůře se hubne, Slimmium mi ukázal, že to není pravda a že se správnými doplňky stravy a odhodláním může uspět každý!

Slimmium jako záchrana!

O 28denní výzvě Slimmium jsem se dočetla v e-mailu a byl to pro mě podnět, který jsem potřebovala, abych začala s novým životním stylem a začala používat produkty, které jsem si předtím nikdy nepořídila! K účasti mě velmi povzbudila moje rodina. 

Řekli mi, že by pro mě mohlo být přínosné vědět, že i další lidé se vydají na stejnou cestu jako já, a to mi dodalo další motivaci.  Už jen to, že jsem věděla, že nejsem sama, mi dodalo odvahu, abych tuto výzvu alespoň zkusila. 

„Největší výzvou pro mě byla změna stravovacích návyků“

Největší výzvou pro mě během 28 dní byla změna stravovacích návyků a nahrazení jídla lepším výběrem. Začala jsem si připravovat květákovou rýži místo obyčejné rýže, používat přírodní sladidlo a zcela vyřadila cukr. Rozhodla jsem se také vyzkoušet stravu s nižším obsahem sacharidů. 

Zpočátku jsem byla také trochu ve stresu, protože změna není nikdy jednoduchá, zejména změna každodenní konzumace potravin. Stres se mi podařilo zmírnit každodenním užíváním Slimmium Ashwagandha a nejenže mi to pomohlo zbavit se stresu, ale začala jsem i lépe spát, což je velmi důležité. 

„Výsledky jsem začala pozorovat během několika dní“

První výsledky jsem zaznamenala během prvních dnů, vypadala jsem mnohem méně nafouklá. Rozhodla jsem se vážit pouze jednou týdně. Fascinující bylo, že i když jsem ve 2. týdnu možná nezhubla tolik, kolik jsem doufala*, mé míry stále klesaly!

Myslím, že kombinace všech produktů Slimmium, které jsem používala, mi rozhodně pomáhala zbavit se nadměrného zadržování vody! :)

Victoria zhubla celkem 13,6 kg*: „Mám pocit, jako bych zhubla ještě víc.“

Do konce výzvy jsem zhubla celkem 13,6 kg*, ale mám pocit, že jsem zhubla víc, protože už nejsem nafouklá kvůli nadměrnému zadržování vody. Každému, kdo trpí tímto problémem, bych doporučila, aby si zakoupil výrobky Slimmium a přesvědčil se o výsledcích na vlastní oči!

Moje oblíbené produkty Slimmium jsou CarbBlock EXTREME, WaterOut Shots a Ashwagandha.  Nezapomněla jsem přidat Super Green Mix Drink pro lepší výživu a velmi se mi líbí účinky produktu CiderCleanse extreme, který mi rozhodně pomohl s trávením a také mi pomohl shodit nějaké to kilo. 

Opravdu si myslím, že produkty Slimmium přispěly k mému úspěchu, protože jsem se snažila zhubnout už v minulosti a prostě jsem neviděla stejné výsledky, jako když jsem začala užívat produkty Slimmium.

„Slimmium bych doporučila všem!“

Největší zlepšení jsem zaznamenala v mém sebevědomí. Už se nedívám na oblečení a necítím se naštvaná, když vím, že mi nemusí sedět. Mám mnohem více energie a už se tak snadno nezadýchávám. Upřímně bych Slimmium doporučila všem!

Výrobky Slimmium doporučuji zejména všem, kteří potřebují extra podporu na začátku cesty k hubnutí. Výrobky, které používám, opravdu přinášejí zlepšení a dodaly mi skutečnou odvahu pokračovat ve zkvalitňování mého zdraví. 

Přidejte se k Victorii na její cestě za úspěchem!

Když to zvládla Victoria, zvládnete to i vy! Nyní je čas vydat se na cestu hubnutí a Slimmium je zde, aby vám nabídl pomoc a podporu. Dosažení vašich hubnoucích cílů bude rychlejší a snazší s několika kvalitními produkty, které vám budou krýt záda:

  • WaterOut, abyste se zbavili váhy vody a celulitidy
  • FatBurn, který pomůže proměnit vaše tělo ve stroj na spalování tuků
  • NightBurn, který potlačí vaše večerní chutě a bude spalovat vaše tuky i v noci
  • AdipoBurn, který zaútočí na váš břišní tuk a zabrání jojo efektu**

*Účinky produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách.

Produkty pro vás