Victoria: „Jsem vítězka!”

Po letech boje s nadváhou se Victoria konečně cítí šťastnější a zdravější díky produktům od SlimJOY. Za 28 dní shodila 11 kilogramů*, zhubla kolem pasu o 16 cm* a tak se stala vítězkou soutěže organizovanou společností SlimJOY. Victoria nám vypráví, že chce i nadále pokračovat a že plánuje užívat naše produkty také v budoucnu!

Jaké je tajemství úspěšného hubnutí?

1. Rozhodnout se něco změnit

2. Vytvořit si plán

3. Vytrvalost

Victoria, biotechnologická inženýrka z Bukurešti, věděla, že potřebuje změnu. SlimJOY vstoupil do jejího života v ten pravý čas! „Vím, že stále ještě mám co hubnout, ale učinila jsem správné rozhodnutí, když jsem jsem si musela vybrat možnost, zda se budu utápět v sebelítosti, nebo začnu jednat! S nezdravým životním stylem je spojeno tolik nebezpečí, že jsem chtěla udělat vše, co je v mých silách.“

„Změny jsem si všimla během prvních pár dní”

Všichni to známe, že začátky jsou nejtěžší, ale Victoria našla způsob, jak si to udělat jednodušší. S pomocí SlimJOY produktů,** se cítila plná energie a motivovaná: „Změny jsem si všimla již během prvních pár dnů, měla jsem najednou více energie a můj spánek se zlepšil. Začala jsem jíst více zdravě a chodit na hodiny Zumby – opravdu doporučuji!”

„Podařilo se mi hubnout 3 kg týdně”*

Když Victoria začala užívat SlimJOY produkty, vážila 80 kg. To je zhruba o 34 kilogramů více, než je její ideální váha. Jakmile se její hubnutí nastartovalo, nemohla uvěřit jaké pokroky dělala: „Neustále jsem hubla 3 kg* každý týden po celý měsíc.” Victoria nám také říká: „SlimJOY produkty potlačily moji chuť k jídlu a zrychlily moje trávení. A k tomu všemu, nápoje chutnají opravdu báječně.”

*Účinky používání produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Účelem našich produktů není zabránit nebo léčit jakoukoli nemoc.

„Všichni kolem si všimli mého pokroku!”

Z 80 kilogramů na 69 za 28 dní!* „Všichni kolem mě zaznamenali můj pokrok a povzbudili mě, abych pokračovala.”

„Velmi dobře vím, co to znamená mít vážný problém s nadváhou…“

Victoria je šťastnější než kdy jindy, ale stále si pamatuje, čím si prošla: „Vím, jaké to je mít problém s nadváhou a jaké to je, když vás ostatní soudí kvůli tomu, jak vypadáte. Mohla bych napsat celou knihu o všech úzkostných pocitech, které může stigma kolem váhy přinést! Není to snadné. Kdokoliv říká, že je, pak si tím opravdu neprošel.”

„Tohle je jen začátek!”

Naše vítězka je nadšená z jejích výsledků, ale ještě se určitě nechce zastavit. Chce dosáhnout své ideální váhy a pokračovat ve svém zdravějším životním stylu a s produkty od SlimJOY.

„Doporučuji produkty SlimJOY každému, kdo chce začít žít zdravějším životním stylem a potřebuje pomoc s hubnutím!”

*Účinky používání produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Účelem našich produktů není zabránit nebo léčit jakoukoli nemoc.

**Zákazník/ice použil/a starší verzi tohoto produktu. Nyní můžete vyzkoušet novou a vylepšenou verzi!

Produkty pro vás

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ
-60%
Speciální cena 783 Kč Běžná cena 1 973 Kč
Zobrazit produkt