Tohle léto můžete jíst, co chcete!

I když to neznamená, že byste měli zkonzumovat vše, co najdete kolem, některá zjištění poukazují na skutečnost, že způsob, jakým jíte, může být důležitější než to, co jíte! Obzvláště v dlouhodobém horizontu je obtížné se v jídle omezovat. Jak tedy na to? Čtěte dál a zjistěte to.

1. Zůstaňte bdělí

Zní Vám tohle povědomě?

  • Jíte, aniž byste měli hlad

  • Jíte z nudy nebo ze stresu

  • Jíte až je talíř prázdný, namísto abyste přestali, když jste sytí

  • Jíte zatímco se díváte na oblíbený seriál nebo si hrajete na mobilu

Pravděpodobně jsme se všichni jednou provinili takovým stylem stravování. Místo zavádění přísných pravidel, co můžete a co nemůžete jíst, jednoduše jezte, když máte hlad, a přestaňte, když jste plní.

Když se posadíte k jídlu, soustředťe se na svoje jídlo. Všimněte si, jak voní, jak chutná, jakou má konzistenci. Žvýkejte každé sousto pečlivě a všimněte si, jak se cítíte. Všimněte si, když přestanete mít hlad a pak přestaňte jíst. Tato jednoduchá změna vám může ušetřit stovky kalorií navíc!

2. Nezahrňte se pravidly

Příliš mnoho omezení, pokud jde o jídlo, může zhoršit váš vztah k jídlu. Jak dlouho si myslíte, že můžete držet dietu, která vylučuje všechny vaše oblíbené věci? Jak si myslíte, že to ovlivní vaši motivaci, když sem tam zahřešíte a pak se cítíte strašně provinile několik dní?

Úspěšná dieta je pouze tehdy, pokud se jí můžeme držet dlouhodobě. Pokud však budeme příliš restriktivní, zvyšujeme šanci, že to brzy celé vzdáme. Ale… co když jsou všechna vaše oblíbená jídla příliš kalorická, plná tuků a sacharidů a jejich konzumace může vážně ohrozit proces hubnutí? Na to existuje řešení!

3. Vyzkoušejte CarbBlock EXTREME

Pro všechny ty chvíle, kdy jste si chtěli dát balení chipsů, pizzu, dortík nebo hranolky, ale nechtěli jste, aby se všechny ty kalorie navíc počítali do vašeho dne, kdy si dovolíte „zhřešit” – proto je tu CarbBlock EXTREME! Tento inovativní produkt zablokuje více než polovinu (58 % tuků a 54 % sacharidů) z vašich jídel!Tímto způsobem si můžete dopřát vaše nejoblíbenější jídla bez pocitu viny a bez následků.

Stačí 1 kapsle, dvakrát denně (jedna před obědem a druhá před večeří) a sbohem pocitu viny!

Využijte nyní SPECIÁLNÍ slevy a pořiďte si CarbBlock EXTREME ještě DNES!