Tomáš: „Účinky jsem pociťoval hned po užití produktu“

Tomáš T. je reprezentantem Slovenska v triatlonu. Triathlonu se věnuje už 3 roky a už od prvního roku se začal účastnit i na evropských pohárech a soutěžích, na kterých obsazuje přední příčky.

image

„Příští rok bych chtěl vyhrát Slovenský pohár v triatlonu a Mistrovství Slovenska v triatlonu a chci zabojovat o medailovou pozici na Mistrovství Evropy.

„Asi v průběhu měsíce jsem zhubl 5 kg*“

„Produkty Slimmium používám hlavně v soutěžním období. Největší poptávku po produktech mám před nejdůležitějšími závodem v roce. Používám je hlavně na shození posledních kilogramů v závodním období.“

Tomáš je nadšený viditelným účinkem BootBurn Active, který mu pomohl spálit více tuku, a to během tréninku i po něm. Kromě toho si užíval pozitivní vedlejší účinek – produkt také pomáhá udržet normální chuť k jídlu.

„Účinky jsem pociťoval hned po užití produktu“

Krátce po užití produktu BootBurn Active si Tomáš všiml, že chuť k jídlu byla nižší, metabolismus se zrychlil a měl více energie.

„Produkty mi pomohli nakopnout metabolismus a začal jsem během i po sportovním výkonu více spalovat tuky.“ Také konečně získal pocit sytosti, jelikož předtím měl při každodenním sportování neustálý pocit hladu, což vedlo k přejídání.

„Produkty bych doporučil komukoliv kdo se snaží se sebou něco dělat, ať už zhubnout nebo zlepšit své sportovní výkony a zvýšit energii během dne.

BootBurn Active pomáhá spalovat o 16 %* více tuků, a to 5krát* rychleji!

  • obsahuje 1000 mg nejčistší formy L-karnitinu na trhu, který se vyrábí ve Švýcarsku
  • dokonalá kombinace přísad začne okamžitě spalovat tuk a účinek trvá 4 hodiny
  • trojitý účinek: zvyšuje tělesnou teplotu na spalování tuků, přeměňuje tuk na energii a zvyšuje vytrvalost
  • obsahuje také komplex vitamínů B pro více energie

*[Účinky použití produktu mohou být rozdílné u každého jedince a mohou se lišit od účinků popsaných na internetové stránce. Naše produkty nejsou určené na prevenci nebo léčbu jakéhokoliv onemocnění nebo vážné nemoci.]

Mohlo by vás zajímat