Oni to zvládli, vy to zvládnete taky!

Celulitida, oteklé kotníky a tváře a pocit těžkých nohou jsou příznaky, že váš lymfatický systém bojuje s přebytečnou vodou. To může zabrzdit nebo drasticky zpomalit proces vašeho hubnutí.

image

Dalším znakem, že tělo potřebuje pomoc je nahromaděný tuk v oblasti břicha. To může znamenat, že vaše tělo zadržuje toxiny, které se ukládají v podobě tuku na břiše a tělo je nevylučuje.

Proč se to děje? Vaše játra jsou zahlcena toxiny, které uchovávájí v tukových buňkách. To může zpomalit nebo dokonce zcela zamezit úbytku hmotnosti.

Naštěstí existuje snadné řešení!

Ninin příběh

image

Seznamte se s Ninou. Je jí 40 let a pracuje v restauraci. "Kvůli práci mi otékají nohy a ruce, a navíc jsem si nemohla obléknout své oblíbené kalhoty, protože jsem byla tak nafouklá, že si lidé mysleli, že jsem těhotná! Teď se tomu směji, kdysi jsem však kvůli tomu hodně plakala." vzpomína Nina.

Kristiánův příběh

image

Toto je Kristián, 38 let. "Když jsem byl mladší, mohl jsem jíst cokoliv a nebylo to vidět. Nikdy jsem nebyl hubený, měl jsem normální hmotnost. Když jsem získal stálé zaměstnání, začalo se moje břicho každým rokem zvětšovat a zvětšovat. Také mě kvůli tomu začalo bolet v zádech a nemohl jsem ani normálně sedět u stolu."

Anin příběh

image

To je Ana (33), známá slovinská balerína a matka 2letého chlapce. Množství povinností, ať už profesionálních i osobních, si vybírá svou daň. To platí zejména před výstupy: "Kvůli stresu a nezdravým svačinám mám vždy před výstupem pocit nafouklosti."

A co změnil WATER OUT XXL?

"Zbavila jsem se přebytečné vody, zhubla pár kilogramů a cítím se lehčí. Nyní můžu konečně nosit kalhoty, které jsem koupila před 10 lety, a to mi dodává sebedůvěru," říká Nina.

Kristián se směje: "Lidé říkají, že nemohou uvěřit svým očím! Zbavil jsem se přebytečných kilogramů v pase. Už nenosím tu dodatečnou tíhu všude s sebou."

Ana odhaluje: "Na jevišti se cítím zase fit, mám znovu ploché bříško, cítím se lehounká jako motýl, což je pro baleríny důležité. Také jsem pocítila, že mám od té doby, kdy jsem začala používat WaterOut XXL více energie. "

WaterOut XXL je rychle a viditelně zbavil nadýmání a pocitu oteklosti. Také vy můžete vypadat štíhlejší prakticky "přes noc"!

WaterOut XXL také zlepší funkci vašeho lymfatického systému, zmírní celulitidu a vyloučí z vašeho těla toxiny. A hubnutí pak může začít!

image

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat