„Přebytečné kilogramy jsou minulostí. Se Slimmium jsem začala novou fázi svého života.“

Dominika při pouhých 25 letech zkusila již celou hromadu diet a s nimi také bolestné jojo efekty. „Po skončení hubnutí jsem přibrala ještě více kilogramů, než jsem zhubla. Naposledy to bylo už tak špatné, že jsem byla ze sebe zcela zklamaná. Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla někdy být tak tlustá.“ Dominika je však teď jiná – za pomoci produktů linie Slimmium XXL zhubla v pouhých 28 dnech 6 kilogramů a 9 centimetrů v pase a stala se tak výherkyní Slimmium výzvy v České republice!

image

„S programem Slimmium jsem šla za svým snem, konečně jsem vytvarovala svou postavu cítím se ve svém těle skvěle,“ říká Dominika se šťastným úsměvem.

Vždycky byla hubená, pak se vše změnilo

„Nevěřili byste, ale vždy jsem byla hubená. Pak se všechno náhle změnilo. Zažila jsem ve svém životě velké změny, začala jsme se nepravidelně stravovat, nehýbala jsem se… A kila se začala nabalovat,“ vzpomíná Dominika. „Vždycky jsem snila o pevné a sportovní postavě. Měla jsem ráda fitness, nevěděla jsem však, jak získat svalovou hmotu.“

„Dělala jsem hodně chyb, trpělo tím moje sebevědomí“

Dominika zjišťuje, že se do hubnutí vrhla špatným způsobem, kvůli čemuž byla hlavně vyhladovělá. Nesprávnými nízkokalorickými dietami si pouze ještě více zpomalila metabolismus. „Každou novou dietou jsem škodila svému tělu, a nakonec jsem přibrala tolik kilogramů, že jsem se už nepoznávala.“

To všechno mělo vliv na její sebevědomí. Dominika se však nevzdala, rozhodla se, že unikne z tohoto začarovaného kruhu. Když začla používat produkty linie Slimmium XXL, brzo zjistila, že nenabízí prázdné sliby, ale skutečně fungují.

„Již ve dvou týdnech jsem zhubla 3 kilogramy“

„Jsem velice spokojená,“ říká Dominika. Rychlé výsledky a neočekávaně vysoká hladina energie ji dali potřebnou motivaci, aby vydržela na své cestě do cíle. „Nápoj WaterOUt XXL rychle odplavil nadýmání a s nápojem BootBurn Active XXL bylo cvičení spíše radostí než trápením. Necítila jsem se vyčerpaná.“ Nejvíc ji potěšilo, když ji váha po dvou týdnech ukázala o 3 kila méně. Největší změnou však byla lépe vytvarovaná postava.

„Všichni byli šokovaní nad mou proměnou“

„Pocházím ze slovenské Nitry, žiju však v Česku. Když jsem přijela na návštěvu domů, byla moje rodina i přátelé zcela v šoku nad mou proměnou. Všechny zajímalo, jak se mi podařilo tak rychle zhubnout!“ Dominiku samozřejmě pochvaly těší, nejspokojenější však je proto, že se cítí ve své kůži podstatně lépe.

Teď už vím, že jsem na správné cestě. Přeju si pokračovat, chci dosáhnout své vysněné perfektní postavy. Vím, že můžu uspět s pomocí Slimmium produktů,“ říká Dominika rozhodně.

Komu Dominika produkty linie Slimmium XXL doporučuje?

„Slimmium XXL produkty doporučuji všem, kdo sní o proměně, kdo so přeje cítit se ve svém těle lépe a kdo chce svůj život změnit k lepšímu. Slimmium XXL produkty jsou správnou volbou, kterou potřebujete, abyste byli fit a plní energie. A ještě daleko víc.“

 

image

Produkty pro vás

Mohlo by vás zajímat