Yolandi: „Zhubla jsem 9,5 kg za 3 týdny!"

Yolandi zápasila s váhou většinu svého života. Souviselo to s jejím největším problémem: přes den jedla nepravidelně a nedostatečně a večer to všechno dohnala. Podařilo se jí však zhubnout 9,5 kg!

Jak se Yolandi podařila takto fantastická proměna?

image

„Můj muž tomu nemohl uvěřit! A ani já!"

„Mým největším problémem bylo, že jsem přes den pořádně nejedla. Obvykle jsem se pořádně najedla až večer a potom šla spát." Narazila však na Slimmium a naši odborníci jí poradili 15-denní program na hubnutí, který obsahuje WaterOut STRONG a BootBurn ACTIVE.

„Mohu říci jen WOW! Vaše produkty užívám něco přes měsíc a zhubla jsem 9,5 kg za 3 týdny! Můj manžel tomu nemohl uvěřit, a ani já! Musela jsem se na váhu postavit několikrát, abych si byla jistá, že to není jen sen!"

Ale váha nelhala. Mimořádně rychlé výsledky přinesl WaterOut STRONG – zbavuje váhy přebytečné vody okamžitě! Když všechna ta nadbytečná voda odešla z organismu, její tělo mohlo konečně začít spalovat tuk.

 

image

Jedna změna vedla k další

„Předtím jsem během dne skoro vůbec nejedla. Nyní jím 3 až 4krát menší porce a užívám produkty od Slimmium – a dělá to zázraky!" Také chodí na delší procházky, alespoň párkrát za týden, aby si vytvořila zdravé návyky. A zde přichází na řadu BootBurn ACTIVE, který dělá každou takovou procházku 5krát účinnější!

 

Neočekávaný vedlejší účinek

Yolandi trpěla skoro 10 let na akné. Ale teď? „Moje pleť vypadá fantasticky a začíná mi úplně mizet akné! Moje pleť nikdy nevypadala tak dobře!" Do Slimmium produktů se absolutně zamilovala: „Jednoznačně doporučuji Slimmium každému!"

Skvělý 15-denní program na hubnutí

WaterOut STRONG eliminuje zadržovanou vodu a je prvním krokem k nižší váze, BootBurn Active pomáhá spalovat až 5krát více tuku!

Mohlo by vás zajímat