JAK ZHUBNOUT S POMOCÍ MOŘSKÝCH ŘAS?

Mořská řasa se pomalu stává součástí našeho jídelníčku, zejména ve vegetariánské a makrobiotické kuchyni. Nízká hladina kalorií a tuků, vysoký obsah minerálů, vitamínů, bílkovin (esenciálních aminokyselin) a vlákniny činí z mořských řas jednu z výživově nejhodnotnější potravinu, která mimo jiné pomáhá zhubnout a zvyšuje hladinu jódu v těle.

image

Mořská řasa patří mezi potraviny s vysokým obsahem jódu, což je látka, kterou lidské tělo nezbytně potřebuje pro správnou fungování štítné žlázy.

Mořské řasy, které jsou užívány jako doplněk stravy, regulují metabolismus, a tím pomáhají dosáhnout úbytku hmotnosti. Navíc mají také diuretický účinek a přispívají tak k odstranění otoků a přebytečné vody.

Proč zařadit mořské řasy do našeho jídelníčku?

Mořské řasy jsou skutečným skrytým pokladem v moři.

  • Pomáhají dosáhnout úbytku hmotnosti
  • Odstraňují z těla toxiny a přebytečnou vodu
  • Zrychlují metabolismus
  • Pomáhají trávení a zabraňují zácpě
  • Udržují hormonální rovnováhu

Mořské řasy a hypotyreóza

Hypotyreóza je stav, kdy štítná žláza neprodukuje dostatek hormonů. Hypotyreóza může být způsobena zánětem štítné žlázy, autoimunitními chorobami, těhotenstvím nebo jídelníčkem s nízkým obsahem jódu.

Nejčastějšími příznaky hypotyreózy jsou deprese, únava, problémy s plodností, zácpa, nadýmání a přírůstek hmotnosti. Lze konstatovat, že hypotyreóza je onemocnění, které postihuje více aspektů života. Nicméně, existuje přírodní prostředek, který pomáhá omezit problémy se štítnou žlázou a usnadňuje ztrátu tělesné hmotnosti u lidí, kteří tímto onemocněním trpí - Slimmium kapsle.

Slimmium kapsle

Patentovaná látka ID-alGTMTM  v kapslích Slimmium obsahuje extrakt z hnědých mořských řas, který společně s extraktem z hroznových semen a extraktem z listů červeného vína omezuje chuť k jídlu, zabraňuje hladu a pomáhá dosáhnout úbytku hmotnosti.

Slimmium kapsle můžeme doporučit osobám trpícím hypotyreózou kvůli jejich vysokému obsahu jódu. Mohou tak zvýšit hladinu jódu v těle a současně se zbavit nadváhy.

Mohlo by vás zajímat