Zmrzlina, koktejly… Je čas se po létě vrátit do formy

Léto bohužel končí. Doufejme, že se nám podařilo udělat si pár dobrých vzpomínek a dobít baterky.

Ale co když jsme si kromě suvenýrů z pláže přinesli domů i nějaké to kilo navíc? Přiznejme si to… Pravděpodobně jsme na naší dovolené vyzkoušeli spoustu sladkých dobrůtek a nezdravého jídla. Samozřejmě si to každý čas od času zasloužíme! Ale teď je čas vrátit se zpět do reality a zpět do formy!

image

Čas na odpočinek

Na jaře jste tvrdě pracovali, abyste získali tělo připravené na pláž, že? Ale léto je ideální čas také na odpočinek a zábavu. Kdo může říct ne druhému kopečku lahodné zmrzliny? Nebo osvěžujícím koktejlům nebo vychlazenému pivu večer s přáteli…

Nový začátek

Bohužel, všechno toto dopřávání má také své důsledky: přibývání na váze, tělo, které potřebuje očistu a pauzu… Ale nebojte se – nyní je ideální čas pro nový začátek!

Proč je detoxikace nutností?

Kvůli škodlivým látkám, které přijímáme s nezdravými potravinami a toxiny z prostředí, je naše tělo pravděpodobně zatíženo toxiny. A když je tělo přetíženo toxiny, nemůže správně fungovat, což vede k přibírání na váze.

Ano, nadměrné svetry mohou hodně skrýt, ale…

Nebylo by rozumnější začít se změnami hned, než čekat na příští jaro?

Ještě důležitější je, že zdravé tělo dokáže lépe odolávat virům a bránit se jim, což je obzvláště užitečné během chladnějších měsíců.

Jak na detox?

Nejprve se vyvarujte těžkého, smaženého, slaného jídla a alkoholu. Zkuste jíst zdravou a vyváženou stravu. Zařaďte do své každodenní rutiny očistné bylinné čaje a pijte hodně vody, abyste zůstali hydratovaní.

Co jíst?

  • Sezónní ovoce a zeleninu: dodají tělu všechny vitamíny a minerály, které potřebuje
  • Bílkoviny: bílé maso (kuřecí a krůtí), ryby (tuňák, treska, losos), nízkotučný jogurt (zejména řecký). Bílkoviny jsou nutností, pokud se snažíte vyrýsovat i vaše svaly.
  • Celozrnné pečivo: Chléb a těstoviny mohou být během detoxikace přijatelné, pokud jsou konzumovány s mírou a zvláště pokud jsou vyrobeny z celozrnné mouky, což je činí výživnějšími. Vyhýbejte se bílému chlebu a jiným výrobkům s bílou moukou.
  • Zdravé tuky: při vaření se rozhodněte pro olivový olej. Avokádo je skvělým občerstvením, bohatým na zdravé mastné kyseliny a dokonalým doplňkem do smoothies nebo do pomazánek na kousek celozrnného chleba. Jako rychlé občerstvení mějte po ruce ořechy (mandle, lískové ořechy…).

Spousta vlákniny a bílkovin!

Pro pomoc tělu vylučovat toxiny je vláknina nezbytná: pomáhá vázat toxiny a vylučovat je. Vláknina také reguluje a urychluje trávení a pomáhá vás udržet déle syté.

CiderCleanse – detoxikační kapsle na hubnutí s jablečným octem:

  • Zastaví chutě a hlad
  • Snižují příjem kalorií
  • Podporují čištění trávicího systému a zlepšují trávení
  • Zabraňují vstřebávání a ukládání tuku
  • Lahodná příchuť jablka, žádné nevýhody octa, jako je podráždění krku, zubní skloviny nebo žaludku!

Kombinujte CiderCleanse EXTREME s nejlepší sadou na hubnutí: Sbohem kilogramy! Sada obsahuje náš bestseller AquaSlim EXTREME pro efektivní eliminaci zadržované vody v těle, NightBurn EXTREME pro noční spalování tuků během spánku, který současně detoxikuje játra, FatBurn EXTREME pro nejlepší spalování tuků i během odpočinku a AdipoBurn EXTREME pro roztavení břišního tuku a to vše k získání nové energie na další aktivity pro hubnutí! Využijte této nabídky ještě DNES!

Produkty pro vás