O NÁS

Věříme, že k dosažení vyšší kvality života se musíme vrátit k přírodě. Naše zdravotní řešení obsahují věděcky ověřené přírodní látky nejvyšší kvality, které jsou určeny k péči o naše tělo a ducha. 

Víme, že samotné doplňky stravy k úplné proměně nestačí. Ve SlimJOY chápeme, že každý člověk je jedinečný. Všichni se nacházíme v různých fázích života a máme velmi různorodý životní styl, a proto věříme, že individuální přístup k našim zákazníkům je zásadní. Proto vám poskytujeme kompletní podporu pro dlouhý, zdravý, aktivní a šťastný život.

Podporujeme vás na každém kroku

SlimJOY byl vybudován na základě společné víry v sílu přírody a upřímné touhy pomoci ostatním žít co nejlépe. Uvědomili jsme si, že potřebujeme produkty na hubnutí, které by se vymykaly rychlým řešením a neudržitelným přístupům.

Proto jsme se rozhodli vytvořit značku, která by nabízela komplexní přístup pro lidi v různých fázích života a s různými životními styly. Naším cílem je inspirovat ke zdravým změnám ty, kteří hledají lepší způsoby, jak udržet svou váhu a zlepšit celkovou pohodu pomocí doplňků stravy napřírodní bázi a s vědeckými podklady.

Spolehlivá dokonalost

Vaše zdraví a pohoda jsou pro nás prioritou číslo 1 a usilovně pracujeme na tom, abychom rozpoznali výzvy, kterým lidé čelí při snaze zhubnout a zohlednili specifické potřeby a cíle našich zákazníků.

Abychom mohli poskytovat účinná řešení, hledáme ty nejlepší a nejúčinnější ingredience. Náš výzkumný proces je rozsáhlý, protože se věnujeme nejnovějším vědeckým poznatkům a klinickým studiím, abychom zajistili, že naše přípravky přinesou výsledky. Pečlivě zvažujeme dávkování, složení a synergický efekt, abychom zaručili optimální účinnost.

Protože kvalita je základním kamenem naší značky, získáváme všechny ingredience od renomovaných a důvěryhodných dodavatelů, kteří sdílejí náš závazek k dokonalosti. Každý z našich produktů je navíc vyráběn v nejmodernějším farmaceutickém závodě v EU, který splňuje normy GMP a HACCP.

Neustále investujeme do vývoje a testování, abychom vám poskytli bezpečné a vysoce kvalitní doplňky stravy, kterým můžete důvěřovat!

Podporováno odborníky

Kromě prémiových doplňků stravy nabízíme kompletní řešení pro zdravý životní styl. Od výživového poradenství a programů na míru až po poradenství a bezplatné informace o zdravém životním stylu – můžeme vás podpořit na každém kroku vaší cesty za hubnutím.

Poznatky odborníků na zdraví a výživu sehrály cennou roli při formování našich produktů a bylo nám ctí s nimi spolupracovat.

„Na vlastní kůži jsem se přesvědčila o pozitivním vlivu produktů SlimJOY na mnoho mých klientů a vřele je doporučuji všem, kteří potřebují další podporu a motivaci na své cestě za hubnutím.

Při snaze zhubnout neexistuje žádná univerzální metoda. SlimJOY odvádí neuvěřitelnou práci při poskytování doplňků na hubnutí, které jsou určeny pro lidi s různými životními styly.

Řada SlimLibrium je dokonalým příkladem přizpůsobení produktů specifickým potřebám lidí. Je navržena tak, aby řešila různé hormonální nerovnováhy, které brání pokroku v hubnutí.“

Tamara Jakopič, dietoložka

Oblíbený stovkami tisíc lidí

Díky více než 15 letům zkušeností s výrobou doplňků stravy jsme oslovili více než 1 300 000 spokojených zákazníků po celé Evropě!

Za tu dobu jsme vyvinuli více než 120 produktů, které jsou dostupné na trhu v téměř 15 zemích.

Pokud se rozhodnete pro SlimJOY, znamená to víc než jen výběr produktu. Připojujete se ke komunitě lidí, kteří jsou na stejné cestě jako vy.

Navštivte naši online komunitu, kde si navzájem pomáháme a motivujeme se! Je to místo, kde můžete sdílet příběhy, hledat inspiraci a spojit se s podobně smýšlejícími lidmi, kteří rozumí vzestupům a pádům na cestě za hubnutím. Věříme v sílu podpory a snažíme se podporovat pozitivní a inkluzivní prostředí, kde se každý cítí vítán a povzbuzován!

„Jsem ve formě a mám tělo třicátnice, i když je mi už přes čtyřicet. Díky SlimJOY sadě Sbohem kilogramy! jsem poprvé v životě skutečně hydratovaná a jím dostatek vlákniny, což přispívá ke krásné pleti, regulovanému metabolismu a celkové pohodě. Jsem společnosti SlimJOY neskonale vděčná. Bez jejich výrobků by tato cesta byla mnohem těžší!“

— Nika

„Začal jsem používat AdipoSlim s jasnými cíli hubnutí. Výsledky byly viditelné velmi rychle! Po týdnu jsem si stoupl na váhu a už jsem viděl určité zlepšení! Jednou z velkých změn, kromě úbytku hmotnosti, byla moje nálada. Cítím se mnohem lépe a mám mnohem více energie. Dokonce i moje pleť se zlepšila! Lidé mě často chválí a ptají se mě, jak jsem svých cílů dosáhl.“

— Zdenek

Jsme poctěni nesčetnými úspěchy a proměnami, kterých bylo dosaženo díky našim produktům a podpoře. Každý milník a úspěch potvrzuje náš cíl a inspiruje nás k dosažení ještě větších úspěchů!

 

KONTAKT:

Sensilab d.o.o, Verovškova 55a, 1000 Ljubljana, člen skupiny Vision Healthcare

: 2113732000, DIČ: CZ684387693