SLIMJOY DOBÝVÁ SVĚT!

SlimJOY Vám pomůže získat rychle a jednoduše Vaši vysněnou postavu.

Více než 1 100 000 spokojených zákazníků po celém světě!

Louella, Velká Británie

Ověřeno

„Makám na svých hýžďových svalech s mojí rezistenční gumou! Děkuji SlimJOY za tyto cvičební gumy! Jsou báječné pro zvýšení obtížnosti u cvičení nohou a zadečku, aby byl ještě pevnější.”

...Přečtěte si více

Christian, Švédsko

Ověřeno

„Tyto cvičební gumy jsou ideální na domácí trénink, ale i k získání lepších výsledků při tréninku v posilovně. Cvičení jsou ideální na budování stability a síly nohou.”

...Přečtěte si více

Josefin, Švédsko

Ověřeno

„Při placené spolupráci se společností SlimJOY jsem mohla vyzkoušet jejich neuvěřitelné posilovací gumy. Hledala jsem takovou gumu, která by splňovala všechny mé požadavky, a je tady!”

...Přečtěte si více

Lilla, Švédsko

Ověřeno

„Tato guma funguje velmi dobře na domácí trénink a je ideální na léto, když možná budete chtít trénovat více venku. Díky šířce pásu ji snadno udržíte na místě bez ohledu na cvičení.”

...Přečtěte si více

Wiktoria, Švédsko

Ověřeno

„Ideální čas na cvičení venku. Ve spolupráci se společností SlimJOY jsem měla možnost otestovat jejich super krásnou cvičební gumu, která je vyrobena z měkkého textilu.”

...Přečtěte si více

Anna, Švédsko

Ověřeno

„Lepší spánek v noci, takže skvělé cvičení dnes ráno! Různé cvičení s mou novou cvičební gumou od SlimJOY.”

...Přečtěte si více

Ksenija, Chorvatsko

Ověřeno

S produktem jsem velmi spokojená, chutná skvěle a přináší viditelné výsledky. Za jeden měsíc jsem zhubla 3 kg přesto, že mám velmi pomalý metabolismus.

...Přečtěte si více

Saowakhon. švédsko

Ověřeno

Jelikož miluji jídlo a sladkosti, moje tělo potřebuje dodatečný impuls na spalování tuků, a zde přichází můj absolutně nejlepší nástroj, který používám, a to jsou produkty SlimJOY, kde nejoblíbenější je samozřejmě tento – AdipoSlim EXTREME.

...Přečtěte si více